Klimatizace


Společnost J. Jelínek, s.r.o. je ryze česká specializovaná firma zabývající se již od roku 1991 problematikou klimatizací, čističů vzduchu a odsávání vlhkosti.

Klimatizace FUJITSU GENERAL jsou v ČR velmi populární a jsou úspěšně instalovány nejen v bankách, obchodních a výrobních firmách, ale i v domácnostech. Jednotky jsou dodávány také do obytných a technologických kontejnerů.

Portfolio produktů FUJITSU GENERAL plně pokrývá požadavky na kvalitní řešení klimatizační techniky, a to s velmi výrazným zohledněním dopadu na životní prostředí, což je jedním z pilířů celého spektra produktů pod značkou FUJITSU a GENERAL.

Jak funguje klimatizace?

Klimatizace odnímá tepelnou energii vzduchu ve vnitřním prostředí a předává ji prostředí vnějšímu.  Při vysokých venkovních teplotách jsou pracovníci ve firmách vystaveni extrémním podmínkám přehřátých prostor. Dopřejte jim příjemný a ničím nerušený pracovní proces.


Jakou značku zvolit?

Výběr klimatizace a vhodného designu je samozřejmě na zákazníkovi. Jsme tu ale od toho, abychom odborně a s citem poradili tak, aby klimatizace dotvářela vkusně obytné prostředí a nepůsobila rušivým dojmem. Nabízíme bezplatné návrhy a posouzení možností na stanovení potřebného výkonu. Upozorníme Vás na výhody a nevýhody jednotlivých variant možných řešení.